NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Specjalistyczna Lecznica dla Psów i Kotów .
Specjalistyczna Lecznica dla Psów i Kotów .
23.02.2018

Lecznica jest wyposażona w nowoczesny sprzęt medyczny i diagnostyczny.

Dysponujemy salą operacyjną wyposażoną w sprzęt pozwalający na bardzo bezpieczne i profesjonalne zniczulenie wziewne z pełną kontrolą parametrów życiowych operowanych pacjentów.Pacjenci od momentu przyjęcia na zabieg operacyjny do wybudzenia z narkozy znajdują się pod opieką specjalisty anastezjologa .

Szpital pooperacyjny jest monitorowany zarówno przez sprzęt i personel pozwalając na bezpieczne wybudzanie pacjentów po zabiegach.

Pracownia RTG wyposażona jest w Aparat wysokiej częstotliwości GIERTH® Power A200, oraz system bezpośredniej obróbki cyfrowej skanów, pozwalając na maksymalne skrócenie czasów naświetleń pacjentów oraz wysoką jakość uzyskanych zdjęć .

Pacjenci są monitorowani przy pomocy monitorów firmy SharnVet®-Cardell MAX 12, Mindray® iMEC8 VET.

Lecznica jest wyposażona w 5 pomp infuzyjnych pozwalających na precyzyjne podawanie płynów i leków infuzyjnych .

Dysponujemy 2 Unitami do narkozy wziewnej podczas zabiegów operacyjnych. Jeden z aparatów wyposażony jest w respirator z elektronicznie sterowanym i podgrzewanym układem pacjenta, pozwalając nam na prowadzenie zabiegów na klatce piersiowej przy kontrolowanym oddechu operowanego pacjenta.

Lecznica jest wyposażona w 4 punkty centralnie rozprowadzonej instalacji do ciągłej tlenoterapi ,pozwalającej podawać zarówno pacjentom w szpitalu ,ambulatorium oraz gabinecie kroplówkowym i sali operacyjnej jednocześnie tlen.

Posiadamy kolumne endoskopową Fujinon®,Storz®Stryker®, pozwalającą na przeprowadzanie zabiegów endo i arthroskopowych.

Pracownia USG wyposażona jest w Aparat USG Mindray z kolorowym Dopplerem.

W 2019 roku Laboratorium zostanie wyposażone w sprzęt firmy IDEXX -VetLabStation IVLS z analizatorem hematologicznym ProCyteDx®;CatalystONE®,nowej generacji oraz SNAP Pro.

Zajmujemy się wysokospecjalistyczną diagnostyką i leczeniem psów i kotów.

 zapraszamy smile