NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Agnieszka Panek

Lekarz weterynarii

Dr Agnieszka Panek

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [2013]

dyplomowany specjalista VASTA [2018]

anestezjologia, interna, kardiologia, ECHOkardiografia 


Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2013 roku. Z Natolińską Lecznicą Weterynaryjną jestem związana nieprzerwanie od III roku studiów. 

Interesuję się głównie anestezjologią, terapią bólu ostrego i przewlekłego, intensywną terapią oraz interną i ECHOkardiografią.

Jestem członkiem VASTA (Veterinary Anaesthesia School for Technicians), gdzie pod okiem doktora Petera Kronena DVM, DipECVAA (Diplomate, European College of Veterinary Anaesthesia and Analgesia) poszerzam moją wiedzę w zakresie anestezjologii i analgezji weterynaryjnej.

W lutym 2018 roku ukończyłam szkolenie VASTA i po zdaniu egzaminu stałam się jednym z pierwszych w Polsce specjalistów anastezjologii weterynaryjnej.

W latach 2021-2023 ukończyłam trzy specjalistyczne kursy z zakresu kardiologii weterynaryjnej w ramach ESAVS( European School for Advanced Veterinary Studies).

W najbliższym czasie mam zamiar wstąpić również w szeregi AVA (Association of Veterinary Anaesthetists). Cały czas pogłębiam moją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby zapewnić Państwa zwierzętom opiekę weterynaryjną na najwyższym poziomie.

Praca jest jednocześnie moją największą pasją, a moim priorytetem dobro, bezpieczeństwo i komfort Państwa podopiecznych.

Jestem właścicielką zwariowanego mopsa o imieniu Toudi oraz przygarniętego kota Franka. W wolnych chwilach lubię czytać książki, pływać oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Grafik