NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Agnieszka Panek

lekarz weterynarii

Dr Agnieszka Panek

lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [2013]

dyplomowany specjalista VASTA [2018]


Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2013 roku. Z Natolińską Lecznicą Weterynaryjną jestem związana nieprzerwanie od III roku studiów. 

Interesuję się głównie anestezjologią, terapią bólu ostrego i przewlekłego, intensywną terapią oraz interną.

Jestem członkiem VASTA (Veterinary Anaesthesia School for Technicians), gdzie pod okiem doktora Petera Kronena DVM, DipECVAA (Diplomate, European College of Veterinary Anaesthesia and Analgesia) poszerzam moją wiedzę w zakresie anestezjologii i analgezji weterynaryjnej.

W lutym 2018 roku ukończyłam szkolenie VASTA i po zdaniu egzaminu stałam się jednym z pierwszych w Polsce specjalistów anastezjologii weterynaryjnej.

W najbliższym czasie mam zamiar wstąpić również w szeregi AVA (Association of Veterinary Anaesthetists). Cały czas pogłębiam moją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wszystko po to, aby zapewnić Państwa zwierzętom opiekę weterynaryjną na najwyższym poziomie.

Praca jest jednocześnie moją największą pasją, a moim priorytetem dobro, bezpieczeństwo i komfort Państwa podopiecznych.

Jestem właścicielką zwariowanego mopsa o imieniu Toudi oraz przygarniętego kota Franka. W wolnych chwilach lubię czytać książki, pływać oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Grafik