NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Dominika Gutkowska

Lekarz weterynarii

Dr Dominika Gutkowska

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [1999],
dyplomowany specjalista chorób psów i kotów [2010]

 


Warszawski wydział Medycyny Weterynaryjnej ukończyłam w 1999 roku a następnie studia podyplomowe uzyskując w 2010 roku tytuł specjalisty chorób psów i kotów. W swojej pracy zajmuje się pacjentami internistycznymi, ale szczególnie interesuje mnie dermatologia, endokrynologia i okulistyka.

Z Natolińską Lecznicą Weterynaryjną jestem związana od 2001roku, co daje mi możliwość leczenia aktualnie już drugiego i trzeciego pokolenia podopiecznych moich klientów. Jestem trochę jak lekarz rodzinny, bardzo odpowiada mi ten poziom współpracy i jej ciągłość. Mam przywilej pomagania zwierzakom na każdym etapie ich życia i mimo lat praktyki wciąz cieżko mi się pogodzić z tym, że nie wszystkim udaje się  pomóc.

Poza pracą w lecznicy staram się pomagać podopiecznym fundacji w znajdywaniu kochających domów. Prywatnie jestem włascicielką adoptowanych suczek Flo i Tity oraz dostojnego kota Fila. W wolnym czasie poznaje kolejne odsłony moich ulubionych śródziemnomorskich klimatów i odkrywam drogę do siebie na ścieżce Mindfulness.

Od zawsze wiedziałam że będę lekarzem weterynarii i nadal utrzymuje, że był to najlepszy możliwy wybór.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Grafik