NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Katarzyna Kowalczuk

Lekarz weterynarii

Dr Katarzyna Kowalczuk

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [2015]

dyplomowany specjalista stomatolog [2018]


Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie ukończyłam w 2015 roku, a od czasów licealnych zdobywałam doświadczenie na licznych praktykach i stażach między innymi w Katowicach, Warszawie i Wrocławiu. Od pierwszych lat mojego życia zwierzęta były moją największą pasją, dlatego wybrany kierunek studiów pozwolił mi realizować marzenia o pracy ze zwierzętami.

Od 4 roku studiów jestem związana na stałe z Natolińską Lecznicą Weterynaryjną. Moim szczególnym zainteresowaniem jest stomatologia psów i kotów.  Jestem członkiem EVDS - European Veterinary Dental Society. Należę również od wielu lat do sekcji stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. 

Jestem absolwentką kursu stomatologicznego I,II i III stopnia PSLWMZ uznanego przez  ESAVS (pod nadzorem doktora Jerzego Gawora dr n wet. Diplomate AVDC, EVDC, Fellow Academy of Veterinary Dentistry) będącego europejskim programem klasy mistrzowskiej Master Program.  

 

Od 16 lat jestem również aktywnym członkiem Związku Kynologicznego w Polsce, pasjonuje się kynologią, behawioryzmem i hodowlą psów. Razem z mężem jestem szczęśliwą opiekunką seterów angielskich Pasji, Rysia, Lika, Lavy i Runy, a od 2015 roku prowadzimy domową hodowlę „Ravandlil”. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, a wolnym czasie czytam książki, podróżuje po świecie i fotografuje swoje ukochane psy. 

Grafik