NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Paulina Szymczak

Lekarz weterynarii

Dr Paulina Szymczak

Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [2019]

dyplomowany specjalista VASTA [2022]

anestezjologia, interna, radiologia


Pomysł zostania lekarzem weterynarii narodził się w mojej głowie w czasach dzieciństwa, a marzenie to spełniło się w 2019 roku kiedy z wyróżnieniem ukończyłam studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

Doświadczenie zawodowe zbierałam już podczas studiów na praktykach i stażach w kilku lecznicach na terenie Polski, zajmując się nie tylko małymi zwierzętami, ale również zwierzętami gospodarskimi i końmi.

Po ukończeniu studiów w pełni oddałam się internie psów i kotów.

W 2022 roku ukończyłam roczny kurs w ramach Szwajcarskiej Szkoły Anestezjologii Weterynaryjnej (VASTA) i tym samym dołączyłam do grona specjalistów w tej dziedzinie.

Dzięki wiedzy uzyskanej podczas kursu mogę jeszcze lepiej dbać o komfort i bezpieczeństwo pacjentów podczas zabiegów i procedur diagnostycznych i chirurgicznych. Oprócz anestezjologii interesuję się diagnostyką obrazową USG, RTG, w dziedzinie której stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie na licznych kursach, warsztatach i konferencjach.

W Natolińskiej Lecznicy Weterynaryjnej pracuję od końca 2021 roku, kiedy dołączyłam do zespołu specjalistów stawiających na pierwszym miejscu zdrowie Państwa podopiecznych. 

W wolnym czasie aktywnie trenuje agility i frisbee z moją suczka border collie Neris, jeżdżę konno, podróżuję.

Grafik