NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Tomasz Formiński

Lekarz weterynarii

Dr Tomasz Formiński

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [1996],

 dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnej [2007]


Jestem absolwentem Wydziału Medycyny SGGW w Warszawie.

Po ukończeniu studiów rozpocząłem praktykę lekarską w dwóch lecznicach- jedną z nich współtworzyłem od początku jej działalności. Tam zbierałem pierwsze doświadczenia zawodowe i pracowałem na zaufanie właścicieli swoich pacjentów.

Moja praca i zdobyte doświadczenie  pomogły mi podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności i założeniu w 2000 roku wspólnie z Tomaszem Jackowskim  Natolińskiej Lecznicy Weterynaryjnej.

Jestem lekarzem, który nie poprzestaje na tym, co już osiągnął.


W 2007 roku ukończyłem na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu studia podyplomowe i uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii weterynaryjnej. Klinicznie  zajmuję się ortopedią i chirurgią tkanek miękkich, oraz badaniami i zabiegami endoskopowymi. Wykonuję  procedury terapeutyczne z wykorzystaniem nowoczesnych metod medycyny regeneracyjnej.

Zajmuję się  każdym pacjentem kompleksowo, moje zainteresowanie nim nie kończy się w momencie wyjścia właściciela z pacjentem z lecznicy. Zawsze służę fachową poradą i pomocą.

Jestem pasjonatem swojego zawodu oraz szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Bardzo lubię aktywność fizyczną. Dużą przyjemność sprawia mi uprawianie sportu i spotkania z przyjaciółmi.

Grafik