NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Dr Tomasz Jackowski

Lekarz weterynarii

Dr Tomasz Jackowski

Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW ,

   dyplomowany specjalista chorób psów i kotów [2005]

Kierownik Lecznicy

                            


Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW.

Moja przygoda z medycyną zaowocowała początkowo ukończeniem Studium Medycznego oraz dwuletnim stażem na oddziale Intensywnej Opieki Neurologicznej oraz bloku operacyjnym w Szpitalu klinicznym AM w Warszawie. Praca w klinice pozwoliła mi na zdobycie praktycznej wiedzy medycznej, ale również utwierdziła w przekonaniu, że moim powołaniem jest leczenie zwierząt. Moja praca już od ponad 30 lat jest wielką przygodą, dającą mi mnóstwo satysfakcji.

Od III roku studiów zdobywałem doświadczenie w klinice weterynaryjnej 24h w Warszawie, aby po ich ukończeniu rozpocząć praktykę lekarską. Zawsze chciałem posiadać własną lecznicę .

Moje marzenie zrealizowałem w 2000 roku , kiedy wspólnie z Tomaszem Formińskim stworzyłem Natolińską Lecznicę Weterynaryjną. Naszym celem było otwarcie pierwszej na Ursynowie pełnoprofilowej lecznicy, zapewniającej wysoko specjalistyczną diagnostykę oraz leczenie małych zwierząt.

Poza pracą kliniczną zajmuję się również zarządzaniem i organizacją pracy lecznicy. Nieustannie z wspólnikiem inwestujemy w podnoszenie kwalifikacji zespołu oraz w wyposażenie lecznicy w najnowocześniejszy sprzęt gwarantujący naszym pacjentom najwyższy standard diagnostyki i leczenia.  

Od ukończenia studiów stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe. W 2005 roku ukończyłem w Instytucie Weterynarii w Puławach trzyletnie studia podyplomowe i uzyskałem tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Każdego roku biorę również udział w licznych sympozjach, warsztatach i konferencjach.

Od kilkudziesięciu lat moją pasją jest akwarystyka, w szczególności fauna jeziora Malawi. Wolny czas najchętniej spędzam na rowerze. A kiedy tylko czas pozwala uciekam na Mazury, gdzie mogę wędkować i aktywnie spędzać czas pracując w leśnym ogrodzie :).

Grafik