NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY LECZNICY
UWAGA !!! ZMIANA GODZIN PRACY LECZNICY
22.02.2018

Szanowni Państwo!

Od dnia 1 czerwca 2021 zapraszamy Państwa w następujących godzinach.

od poniedziałku do piątku - 9:00 - 23:00

soboty i niedziele  - 10:00 - 18.00

w dni świąteczne pracujemy w godzinach 10:00 - 12:00

 

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Recepcją w celu potwierdzenia wizyty w Lecznicy.

Pod numerem telefonu : (22) 816-83-33

Liczymy na wyrozumiałość i zastosowanie się do obowiązujących zaleceń.

• nieprzyprowadzanie do lecznicy dzieci oraz osób starszych i przewlekle chorych
 
•ograniczenie liczby opiekunów zwierząt do minimum podczas wizyt w lecznicy, jeden opiekun z jednym pacjentem, ponieważ to nie jest dobry czas na wycieczki rodzinne i       stanowi istotne zagrożenie dla obsługującego Państwa personelu .
 
• zachowanie odległości co najmniej dwóch metrów od osób przebywających w poczekalni oraz personelu lecznicy (o ile to możliwe)
 
•dbanie o higienę, przede wszystkim poprzez dokładne mycie i dezynfekcję rąk, posiadanie podczas wizyty maski i jeśli to możliwe rękawiczek jednorazowych.
 
 
 
Podejmujemy intensywne działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa przede wszystkim poprzez zwiększanie częstotliwości dezynfekcji pomieszczeń w lecznicy.
Prosimy Państwa o rozsądne , świadome i odpowiedzialne podejście do obecnej trudnej sytuacji i nie przychodzenie do nas jeśli jesteście Państwo w okresie kwarantanny lub macie jakiekolwiek objawy świadczące o infekcji układu oddechowego.