NATOLIŃSKA LECZNICA WETERYNARYJNA

ul. Belgradzka 3/U9

02-793 WARSZAWA

Emilia Liwocha

lekarz weterynarii

Emilia Liwocha

lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW [2014]

choroby wewnętrzne


Ukończyłam wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w roku 2014. Z Natolińską Lecznicą Weterynaryjną jestem związana zawodowo od 2018 roku.

Już w trakcie studiów i przez pierwsze cztery lata pracy zawodowej zdobywałam doświadczenie w warszawskich lecznicach, oraz odbyłam praktyki w Weterynaryjnym Szpitalu Specjalistycznym ,,Giuseppe Gentile,, przy wydziale Nauk Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu w Bolonii, oraz Klinice Weterynaryjnej w Castellarano, gdzie miałam okazję pracować z doświadczonymi włoskimi internistami i pogłębiać swoją wiedzę z zakresu interny małych zwierząt.

W trakcie studiów zorganiozwałam wyjazd na wolontariat Zanzibar Animals Affection Society do kliniki i schroniska dla zwierząt w Tanzanii.

Zwierzęta i szeroko pojęta medycyna to moja pasja od kiedy pamiętam. Cieszę się, że mogę pomagać Państwa pupilom jako lekarz pierwszego kontaktu. Swoją wiedzę z zakresu medycyny psów i kotów stale pogłębiam na licznych konferencjach i szkoleniach .

Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką kotki o wdzięcznym imieniu Kitka. Czas wolny to podróże, żeglarstwo i spotkania z przyjaciółmi.

OD 1 KWIETNIA 2020 ROKU PRZEBYWAM NA URLOPIE OKOLICZNOŚCIOWYM.

Grafik